Xyladecor

xd

Milujeme dřevo, jeho přirozenou krásu a vzhled. Věříme, že dřevo obohacuje naše životy. Dává nám pocit domova, kdekoli se nacházíme. Naší zodpovědností je dřevo respektovat a chránit a tento úkol bereme vážně. Proto neustále pracujeme na nových technologiích výroby, vylepšování receptur, přinášíme nové produkty a systémy ochrany dřeva tak, abychom vám mohli poskytnout to nejlepší.
Xyladecor je součástí rodiny špičkových produktů na ochranu dřeva, jako jsou např. Sikkens, Sadolin, Herbol. Produkty s více než stoletou tradicí a zkušenostmi, procházející stejnými výrobními a kontrolními procesy.
Jsme tu, abychom pečovali o dřevo.

Proč se řadíme mezi nejlepší značky v produktech na ochranu dřeva?

  • Staletí zkušeností

V našem portfoliu máme mnoho světově proslulých woodcare značek s více než 500 lety zkušeností. Je nám vždy ctí dozvědět se více o dřevu a prostřednictvím našeho R&D oddělení (specializované oddělení pro vývoj a inovace) posouváme hranice poznání neustále kupředu

  • Nejlepší ve svém oboru

Nezávislé testy prokázaly, že se naše výrobky řadí k těm nejlepším. Dodávají lepší vzhled a delší ochranu než běžně dostupné produkty. Prostřednictvím programu komplexního globálního testování, byly důsledně zkontrolovány všechny naše produkty, aby bylo zajištěno, že jsou vždy nejlepší ve své třídě.

  • Kompletní ochrana

Poskytujeme ochranu, která je komplexní, která proniká hluboko do dřeva a poskytuje delší ochranu. Zajišťujeme kompletní ochranu před všemi typy napadení hmyzem a rozkladu proti UV záření a poškození deštěm. Naše unikátní technologie zajišťuje, že naše produkty poskytují nejúčinnější dostupnou ochranu.

  • Nejmodernější inovace

Máme působivé výsledky ve vývoji nových technologií v ochraně dřeva a i nadále půjdeme cestou neustálých inovací. Prostřednictvím našeho specializovaného výzkumného a vývojového týmu budeme neustále hledat nové způsoby, jak chránit dřevo a budeme i nadále pomáhat spotřebitelům k dosažení požadovaných výsledků s použitím našich produktů.